Audio Technica Yetkili Servisi

 

 

AUDIO TECHNICA TAMİR VE MONTAJ HİZMETİ

Alesta Elektronik Audio Technica Yetkili Teknik Servisi olarak sizlere Audio Technica kulaklık, profesyonel ses sistemleri ve hi-fi sistemler için teknik destek sağlıyor. Audio Technica yetkili servisi olarak, yaşayacağınız her türlü soruna etkili çözümler sunuyoruz. Audio Technica kulaklık, mikrofon, pikap ve hi-fi ses sisteminizde oluşacak olası arızaları uzman ekibimizle teknik servis laboratuvarımızda onararak Audio Technica sisteminizi tekrar sizlerin kullanımına sunuyoruz. Aynı zamanda uzman teknik ekibimiz sizlere kurulum hizmeti de sağlamaktadır. Audio Technica yetkili teknik ekibi Ev, Yat, Otel, Toplantı salonu, Büro vb. alanlarınıza Audio Technica sisteminizi kurmaktadır. Sizlere ise iş bitiminde mükemmel ses ve görüntü sisteminizin keyfini çıkarmak düşüyor.

Alesta Elektronik, Audio Technica Türkiye yetkili teknik servisidir. Unutmayın ki diğer servislerde Audio Technica sisteminize yapılacak her müdahale sisteminizde yeni daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Uzman Audio Technica yetkili teknik servis ekibimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve keyifli bir dinleti yaşatabilmek için her zaman kendisini geliştiriyor.

Audio Technica teknik desteği için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Audio Technica yetkili teknik servis ekibimiz sisteminizi en iyi performansta kullanmanıza yardımcı olacaktır. Audio Technica sisteminizi gerektiği durumda bulunduğu yerde inceleyerek yerinde yapılması gereken bir müdahale varsa sizler için en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Audio Technica yetkili servisi olarak yaptığımız onarımlara garanti veriyoruz. On yılı aşkın bilgi, beceri ve tecrübelerimizi sizler ile paylaşarak mükemmel sonuçlar almanıza yardımcı oluyoruz. TSE standartları içerisinde çalışan firmamız sizlere kaliteyi sunmaktadır.

Audio Technica yetkili teknik servisi Perpa ticaret merkezindedir. Audio Technica onarımlarınız için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Audio Technica tamiri için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde çözümler üretilecektir.

Alesta Elektronik Audio Technica Yetkili Teknik Servisi, Audio Technica bakım ve onarımı, Audio Technica tamiri, Audio Technica sistem kurulumu hizmetleri yanında diğer ses, görüntü ve ışık sistemleriniz içinde teknik destek vermektedir. Diğer ses, ışık ve görüntü sistemleriniz için de bizlerden teknik destek alabilir ve en iyi senkronizasyonu sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Alesta Elektronik, Audio Technica Yetkili Teknik Servisi.

Audio Technica Japonya’nın en ünlü ses sistemi üreten firmalarından biridir. Geniş ürün yelpazesi ve her bütçe ve kullanıma uygun ürün gamıyla Audio Technica geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmaktadır.

Başlıca Audio Technica ürünlerini şöyle sınıflayabiliriz, Audio Technica kablosuz mikrofonlar, Audio Technica masa tipi ve stüdyo mikrofonlar, Audio Technica kablolu mikrofonlar, Audio Technica konferans sistemleri, Audio Technica kulaklıklar, Audio Technica pikaplar gibi profesyonel ses sistemleri ve hi-fi ses sistemleri gibi geniş bir ürün grubuna sahiptir.

Firmamızın yetkili servis hizmeti verdiği bazı markalar;Mcintosh ses sistemleri teknik servisi, Sonos ses sistemleri teknik servisi, Denon ses sistemleri teknik servisi, Toa ses sistemleri teknik servisi, Audac ses sistemleri teknik servisi, Luxman ses sistemleri teknik servisi, audio-technica ses sistemleri teknik servisi, Samson ses sistemleri teknik servisi, Pryma ses sistemleri teknik servisi, Sidera ışık sistemleri teknik servisi, Look ses sistemleri teknik servisi, B&C Speakers teknik servisi, db technologies ses sistemleri teknik servisi, Solomon havya teknik servisi, Audioques ses sistemleri teknik servisi, Heos ses sistemleri teknik servisi, interM ses sistemleri teknik servisi, Sonance ses sistemleri teknik servisi, Dali ses sistemleri teknik servisi, Antari ses sistemleri teknik servisi, Lentus ses sistemi tamiri.

Yetkili servisi olduğumuz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel servis verdiğimiz bazı markalar ise; JBL teknik servisi, Onkyo teknik servisi, Osawa ses servisi, Focal teknik servisi, Marshall teknik servisi, Spekon teknik servisi, B&W teknik servisi, Harman Kardon teknik servisi, Rotel teknik servisi, Tad teknik servisi, AKG teknik servisi, Yamaha teknik servisi vb tüm ses sistemleri markalarına teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Özel servis hizmeti verdiğimiz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla…