Hakkımızda

Alesta Elektronik ailesi olarak geçmişten bugüne 10 yılı aşkın uzun bir süre içerisinde yıllarca depolamış olduğumuz bilgi, beceri ve tecrübelerimizi sizlerle yansıtmanın gururu içerisindeyiz. Kendisini sürekli geliştiren ve eğitimli uzman ekibimizle omuzlamış olduğumuz sorumluluğun değerini bilip yaptığımız işlerde en iyi sonucu yakalamanın çabası içerisindeyiz. Alesta Elektronik olarak sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Şahsi ya da kurumsal olarak kullanmakta olduğunuz cihaz ve makinalarınızın siz saygıdeğer kullanıcılarımız için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve sizi anlıyoruz. Bu nedenlerle işlerinize değer katabilmek adına TSE standartlarına uygun şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Verilmekte olan hizmette ki kalitenin, müşteri ve kullanıcı memnuniyeti için ne kadar değerli ve ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Biz daima bu değeri işimizin bir parçası, işimizin ilkelerinden birisi ve yapılan işlerin kalitesinin en önemli unsuru olarak görüyoruz ve siz değerli müşterilerimizi daima son derece hızlı ve yüksek çözüm odaklı sonuçlarla buluşturuyoruz.