MTU Elektronik Kart Tamiri

Alesta Elektronik ailesi olarak MTU elektronik sistemlerinin tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. MTU ünite ve elektronik kartlarınızı yenisi ile değiştirmek yerine onarımını yaptırmanız sizlere daha ekonomik ve hızlı bir çözüm olacaktır. Alanında uzman teknik ekibimiz ve fabrikasyon seviyesinde onarım işlemi gerçekleştirebilen teknolojik ekipmanlarımız sayesinde elektronik kart ve ünitelerinizi tamir ederek ilk gün ki performansına tekrar kavuşturuyoruz. Yaptığımız işlemler garantimiz kapsamındadır.

MTU elektronik sisteminizde oluşacak hata ve alarmları yerinde teşhis ediyor ve tamir edilmesi gereken elektronik sisteminizi teknik servis laboratuvarımızda tamir ederek yeniden sisteminize montajını gerçekleştirerek kullanımını aktif ediyoruz. MTU elektronik sisteminizde oluşan hatalar için teknik ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Alesta Elektronik MTU Elektronik özel servisi olarak Türkiye’nin her bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Marmara bölgesi MTU Elektronik özel servisi. Akdeniz bölgesi MTU Elektronik özel servisi. Karadeniz bölgesi MTU Elektronik özel servisi.

Alesta Elektronik Blue Line MTU Elektronik özel servisi, Smart Line MTU Elektronik özel servisi, Blue Vision New Generation MTU Elektronik özel servisi