Elektrikli Araçlar Motor Sürücü ve Şarj Ünitesi Tamiri

Alesta Elektronik, Elektrikli Otomobil ve Araçlar için yaşayacağınız teknik sorunlarda sizlere elektronik onarım hizmeti vermektedir.
Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi Elektrikli Araçlarda kullanılan elektronik sistemlerde de zaman içerisinde teknik sorunlar baş göstermeye başlar. Bunlardan bazıları elektrikli aracınızda kullanılan motor sürücünün arızalanarak alarm vermesi, motorun çalışmaması, Elektrikli Araç üzerinde bulunan şarj ünitesinin bataryaları şarj etmemesi veya haberleşme hatalarıdır. Bu gibi durumlarda hatalı üniteyi bizlere ulaştırmanız teknik sürecin başlaması için yeterli olacaktır. Teknik ekibimiz hatalı üniteyi inceleyerek ünitede oluşan teknik sorunu tespit eder ve sizleri en şeffaf şekilde bilgilendirir. Geniş yedek parça stoku ile en kısa sürede onarılarak tekrar kullanımınıza sunulur.
Elektrikli Araçlarda Kullanılan Motor Sürücüsü Ne İşe Yarar?
Elektrikli araçlarda kullanılan motor sürücü ünitesi (motor kontrol ünitesi) özetle, pillerden aldığı enerjiyi pedalın konumuna göre motora ileten ve hızını kontrol eden ünitedir.
Elektrikli Araçlarda Kullanılan Şarj Ünitesi ( Battery Charger) Ne İşe Yarar?
Elektrikli aracınızı şarj etmek için şebekeden aldığınız enerjiyi pillerin ihtiyaç duyduğu şarj voltaj ve akımına göre düzenleyerek araç içerisindeki pillere transfer eden ünite olarak özetleyebiliriz.
Elektrikli Otomobil ve Araçlar Motor Sürücü Elektronik Tamiri
Elektrikli Otomobil ve Araçlar Şarj Ünitesi Elektronik Tamiri
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla…