Elektrikli Araçlar Motor Sürücü ve Şarj Ünitesi Tamiri

Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi Elektrikli araçlarda kullanılan elektronik sistemlerde de zaman içerisinde teknik sorunlar baş göstermeye başlar. Bunlardan bazıları elektrikli aracınızda kullanılan motor sürücünün arızalanarak alarm vermesi, motorun çalışmaması, Elektrikli Araç üzerinde bulunan şarj ünitesinin bataryaları şarj etmemesi veya haberleşme hatalarıdır. Bu gibi durumlarda hatalı üniteyi bizlere ulaştırmanız teknik sürecin başlaması için yeterli olacaktır. Teknik ekibimiz hatalı üniteyi inceleyerek ünitede oluşan teknik sorunu tespit eder ve sizleri en şeffaf şekilde bilgilendirir. Geniş yedek parça stoku ile en kısa sürede onarılarak tekrar kullanımınıza sunulur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla…

Elektrikli Araçlarda Kullanılan Motor Sürücüsü Ne İşe Yarar?
Elektrikli araçlarda kullanılan motor sürücü ünitesi (motor kontrol ünitesi) özetle, pillerden aldığı enerjiyi pedalın konumuna göre motora ileten ve hızını kontrol eden ünitedir.

Elektrikli Araçlarda Kullanılan Şarj Ünitesi ( Battery Charger) Ne İşe Yarar?
Elektrikli aracınızı şarj etmek için şebekeden aldığınız enerjiyi pillerin ihtiyaç duyduğu şarj voltaj ve akımına göre düzenleyerek araç içerisindeki pillere transfer eden ünite olarak özetleyebiliriz.

Alesta Elektronik ailesi Elektrikli Araç motor sürücüsü ve Elektrikli Araç şarj üniteleri üzerine 2018 den bu yana dışa bağımlılığı azaltmak, milli sermayeyi korumak, kullanıcı ve kurumsal firmaların onarım maliyetlerini azaltarak sizlere hızlı çözümler üretmek adına, Elektrikli Araç motor sürücüsü ve Elektrikli Araç şarj üniteleri onarımını gerçekleştirmek için AR-GE çalışmaları yürütmektedir. Bu zaman içerisinde kazandığımız tecrübe ve yaptığımız çalımalar sayesinde onarımlarımızda %97 lik başarı seviyesine ulaşmanın gururunu taşımaktayız. Elektrikli Araç motor sürücüsü ve Elektrikli Araç şarj üniteleri Onarımlarımız sayesinde kullanıcıların maliyetten kazancı %90 seviyelerine ulaşmaktadır.