Hizmetlerimiz

SES,IŞIK VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ TAMİRİ

Hi-Fİ, High End, Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü sistemleri bakım onarımı Amfi, subwoofer, hoparlör, pikap, mikrofon, sahne ışıklandırma, sahne ekipmanları ve ev sinema sistemleri ekipmanları bakım-onarım hizmetleri.
 
 

SES,IŞIK VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ PROJELENDİRME VE KURULUM

Anons ve seslendirme sistemleri keşif ve kurulum hizmetleri.AVM, otel, mağaza, cami, toplantı salonu, gemi, yat vb. özel ve kurumsal alanların seslendirme ve anons sistemlerini projelendirilip ses ekipmanlarının satışı ve kurulumlarının gerçekleştirilmesi.
 

ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK KART TAMİRİ


Üretim ve CNC makinaları, medikal cihazlar ve motor sürücü elektronik tamiri Üretim makinaları elektronik sistemleri, plastik enjeksiyon makinaları elektronik sistemleri, kontrol panelleri, cns tezgah elektronik kartı, medikal cihazlar, motor sürücü, inverter, ağır iş makinası elektronik sistemleri, güç kaynağı, tekstil makinası elektronik sistemleri, matbaa makinası elektronik sistemleri, PLC, gösterge paneli, regülatör, redresör, asansör kartı, kuyumcu lazer makinası, chiller soğutma sistemi, zemin temizleme makinası elektronik kartı, dokunmatik paneller, robot elektronik kartı, akaryakıt istasyonu elektronik sistemleri ve tüm endüstri cihazlarının bakım onarım ve elektronik kart tamirlerini son teknoloji cihazlar kullanarak en titiz şekilde gerçekleştirmekteyiz.
 

YAT VE GEMİ ELEKTRONİK SİSTEMLERİ ONARIMI

Yat, gemi ve marin cihazları elektronik onarımı
Gaz kolu, ekran ve paneller, şanzıman kontrol üniteleri, lokal kontrol ünitesi, gcu, lop, rcs, mcs, dümen evi kontrol üniteleri, gps sistemleri, korna sistemi, silecek sistemi ve tüm elektronik kontrol ünitelerinin bakım-onarımını son teknoloji cihazlar yardımıyla gerçekleştirmekteyiz.