CAMBRIDGE AUDIO YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ

 

CAMBRIDGE AUDIO SES SİSTEMİ TEKNİK SERVİS VE MONTAJ HİZMETİ

Alesta Elektronik Cambridge Audio Yetkili Teknik Servisi olarak sizlere Cambridge Audio ses ve müzik sisteminiz için teknik destek sağlıyor. Cambridge Audio teknik servisi olarak yaşayacağınız her türlü soruna etkili çözümler sunuyoruz. Cambridge Audio sisteminizde oluşacak olası arızaları uzman ekibimizle teknik servis laboratuvarımızda onararak Cambridge Audio sisteminizi tekrar hizmetinize sunuyoruz. Aynı zamanda uzman teknik ekibimiz sizlere kurulum hizmeti de sağlamaktadır. Cambridge Audio teknik ekibi Ev, Yat, Otel, Toplantı salonu, Büro vb. alanlarınıza Cambridge Audio sisteminizi kurmaktadır. Sizlere ise iş bitiminde mükemmel ses sisteminizin keyfini çıkarmak düşüyor.

Alesta Elektronik, Cambridge Audio’nun Türkiye yetkili servisidir. Unutmayın ki diğer servislerde Cambridge Audio sisteminize yapılacak her müdahale sisteminizde yeni daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Uzman Cambridge Audio teknik servis ekibimiz sizlere keyifli bir dinleti yaşatabilmek için her zaman kendisini geliştiriyor.

Cambridge Audio sistem teknik desteği için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Cambridge Audio teknik servis ekibimiz sisteminizi en iyi performansta kullanmanıza yardımcı olacaktır. Cambridge Audio ses ve müzik sisteminizi gerektiği durumda bulunduğu yerde inceleyerek yerinde yapılması gereken bir müdahale varsa sizler için en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Cambridge Audio teknik servisi olarak yaptığımız onarımlara garanti veriyoruz. On yılı aşkın bilgi, beceri ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak mükemmel sonuçlar almanıza yardımcı oluyoruz. TSE standartları içerisinde çalışan firmamız sizlere kaliteyi sunmaktadır.

Cambridge Audio teknik servisimiz Perpa ticaret merkezindedir. Cambridge Audio onarımlarınız için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Cambridge Audio tamiri için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde çözümler üretilecektir.

Alesta Elektronik Cambridge Audio teknik servisi, Cambridge Audio onarımı, Cambridge Audio sistem kurulumu hizmetleri yanında diğer ses, görüntü ve ışık sistemleriniz içinde teknik destek vermektedir. Diğer ses, ışık ve görüntü sistemleriniz için de bizlerden teknik destek alabilir ve en iyi senkronizasyonu sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Firmamızın yetkili servis hizmeti verdiği bazı markalar;

Mcintosh ses sistemleri teknik servisi, Sonos ses sistemleri teknik servisi, Denon ses sistemleri teknik servisi, Toa ses sistemleri teknik servisi, Audac ses sistemleri teknik servisi, Onkyo teknik servisi, B&W teknik servisi, Luxman ses sistemleri teknik servisi, audio-technica ses sistemleri teknik servisi, Samson ses sistemleri teknik servisi, Pryma ses sistemleri teknik servisi, Sidera ışık sistemleri teknik servisi, Look ses sistemleri teknik servisi, B&C Speakers teknik servisi, db technologies ses sistemleri teknik servisi, Solomon havya teknik servisi, Audioques ses sistemleri teknik servisi, Heos ses sistemleri teknik servisi, interM ses sistemleri teknik servisi, Sonance ses sistemleri teknik servisi, Cambridge Audio yetkili teknik servisi, Dali ses sistemleri teknik servisi, Antari ses sistemleri teknik servisi, Lentus ses sistemi tamiri.

Yetkili servisi olduğumuz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel servis verdiğimiz bazı markalar ise;

JBL teknik servisi, Osawa ses servisi, Focal teknik servisi, Marshall teknik servisi, Spekon teknik servisi, Harman Kardon teknik servisi, Rotel teknik servisi, Tad teknik servisi, AKG teknik servisi, Yamaha teknik servisi vb tüm ses sistemleri markalarına teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Özel servis hizmeti verdiğimiz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Alesta Elektronik, Cambridge Audio Türkiye yetkili servisidir. Marmara bölgesi Cambridge Audio yetkili servisi, Cambridge Audio yetkili servisi, Akdeniz bölgesi Cambridge Audio yetkili servisi, İç Anadolu bölgesi Cambridge Audio yetkili servisi, Karadeniz bölgesi Cambridge Audio yetkili servisi, Doğu Anadolu bölgesi Cambridge Audio yetkili servisi.

Alesta Elektronik, Cambridge Audio yetkili teknik servisi.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla…