CLASSE YETKİLİ TEKNİK SERVİS HİZMETİ

 

CLASSE SES SİSTEMİ TEKNİK SERVİS VE MONTAJ HİZMETİ

Alesta Elektronik CLASSE Ses Sistemleri Yetkili Teknik Servisi olarak sizlere CLASSE Ses sisteminiz için teknik destek sağlıyor CLASSE Ses Sistemleri teknik servisi olarak yaşayacağınız her türlü soruna etkili çözümler sunuyoruz. CLASSE Ses sisteminizde oluşacak olası arızaları uzman ekibimizle teknik servis laboratuvarımızda onararak CLASSE Ses sisteminizi tekrar hizmetinize sunuyoruz. Aynı zamanda uzman teknik ekibimiz sizlere kurulum hizmeti de sağlamaktadır. CLASSE Ses Sistemleri teknik ekibi Ev, Yat, Otel, Toplantı salonu, Büro vb. alanlarınıza CLASSE Ses sisteminizi kurmaktadır. Sizlere ise iş bitiminde mükemmel ses sisteminizin keyfini çıkarmak düşüyor.

Alesta Elektronik, CLASSE Ses Sistemleri Türkiye yetkili servisidir. Unutmayın ki diğer servislerde CLASSE Ses sisteminize yapılacak her müdahale sisteminizde yeni daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Uzman CLASSE Ses Sistemleri teknik servis ekibimiz sizlere keyifli bir dinleti yaşatabilmek için her zaman kendisini geliştiriyor.

CLASSE Ses Sistemleri teknik desteği için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. CLASSE Ses Sistemleri teknik servis ekibimiz sisteminizi en iyi performansta kullanmanıza yardımcı olacaktır. CLASSE Ses sisteminizi gerektiği durumda bulunduğu yerde inceleyerek yerinde yapılması gereken bir müdahale varsa sizler için en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. CLASSE Ses Sistemleri teknik servisi olarak yaptığımız onarımlara garanti veriyoruz. On yılı aşkın bilgi, beceri ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak mükemmel sonuçlar almanıza yardımcı oluyoruz. TSE standartları içerisinde çalışan firmamız sizlere kaliteyi sunmaktadır.

CLASSE Ses Sistemleri teknik servisimiz Perpa ticaret merkezindedir. CLASSE onarımlarınız için bizleri ziyaret edebilirsiniz. CLASSE Ses Sistemleri tamiri için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde çözümler üretilecektir.

Alesta Elektronik CLASSE Ses Sistemleri teknik servisi, CLASSE Ses Sistemleri onarımı, CLASSE sistem kurulumu hizmetleri yanında diğer ses, görüntü ve ışık sistemleriniz içinde teknik destek vermektedir. Diğer ses, ışık ve görüntü sistemleriniz için de bizlerden teknik destek alabilir ve en iyi senkronizasyonu sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Firmamızın yetkili servis hizmeti verdiği bazı markalar;

Mcintosh ses sistemleri teknik servisi, Sonos ses sistemleri teknik servisi, Denon ses sistemleri teknik servisi, Toa ses sistemleri teknik servisi, ROTEL ses sistemleri teknik servisi, Audac ses sistemleri teknik servisi, Onkyo teknik servisi, Bower & Wilkins (B & W) teknik servisi, CLASSE teknik servisi, Luxman ses sistemleri teknik servisi, audio-technica ses sistemleri teknik servisi, Samson ses sistemleri teknik servisi, Pryma ses sistemleri teknik servisi, Sidera ışık sistemleri teknik servisi, Look ses sistemleri teknik servisi, B&C Speakers teknik servisi, db technologies ses sistemleri teknik servisi, Solomon havya teknik servisi, Audioques ses sistemleri teknik servisi, Heos ses sistemleri teknik servisi, interM ses sistemleri teknik servisi, Sonance ses sistemleri teknik servisi, Cambridge Audio yetkili teknik servisi, Dali ses sistemleri teknik servisi, NILES Ses Sistemleri teknik servisi, Antari ses sistemleri teknik servisi, Lentus ses sistemi tamiri.

Yetkili servisi olduğumuz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Özel servis verdiğimiz bazı markalar ise;

JBL teknik servisi, Osawa ses servisi, Focal teknik servisi, Marshall teknik servisi, Spekon teknik servisi, Harman Kardon teknik servisi, Tad teknik servisi, AKG teknik servisi, Yamaha teknik servisi vb tüm ses sistemleri markalarına teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Özel servis hizmeti verdiğimiz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Alesta Elektronik, CLASSE Ses Sistemleri Türkiye yetkili servisidir. Marmara bölgesi CLASSE Ses Sistemleri yetkili servisi. CLASSE Ses Sistemleri yetkili servisi. Akdeniz bölgesi CLASSE Ses Sistemleri yetkili servisi. İç Anadolu bölgesi CLASSE Ses Sistemleri yetkili servisi. Karadeniz bölgesi CLASSE Ses Sistemleri yetkili servisi. Doğu Anadolu bölgesi CLASSE Ses Sistemleri yetkili servisi.

Alesta Elektronik, CLASSE Ses Sistemleri yetkili teknik servisi.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…