FOCAL YETKİLİ SERVİS HİZMETİ

Alesta Elektronik Focal Yetkili Teknik Servisi olarak sizlere Focal Sistemi için teknik destek sağlıyor. Focal teknik servisi olarak, yaşayacağınız her türlü soruna etkili çözümler sunuyoruz. Focal ses sisteminizde oluşacak olası arızaları uzman ekibimizle teknik servis laboratuvarımızda onararak Focal ses sisteminizi tekrar sizlerin kullanımına sunuyoruz. Sizlere ise iş bitiminde mükemmel ses ve görüntü sisteminizin keyfini çıkarmak düşüyor.

Alesta Elektronik, Focal Türkiye yetkili teknik servisidir. Unutmayın ki diğer servislerde Focal ses sisteminize yapılacak her müdahale sisteminizde yeni daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Uzman Focal teknik servis ekibimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve keyifli bir dinleti yaşatabilmek için her zaman kendisini geliştiriyor.

Focal teknik desteği için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Focal teknik servis ekibimiz sisteminizi en iyi performansta kullanmanıza yardımcı olacaktır. Focal ses sisteminizi gerektiği durumda bulunduğu yerde inceleyerek yerinde yapılması gereken bir müdahale varsa sizler için en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Focal yetkili teknik servisi olarak yaptığımız onarımlara garanti veriyoruz. On yılı aşkın bilgi, beceri ve tecrübelerimizi sizler ile paylaşarak mükemmel sonuçlar almanıza yardımcı oluyoruz. TSE standartları içerisinde çalışan firmamız sizlere kaliteyi sunmaktadır.

Focal teknik servisimiz Perpa ticaret merkezindedir. Focal onarımlarınız için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Focal tamiri için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde çözümler üretilecektir.

Alesta Elektronik Focal Ses Sistemi Yetkili Teknik Servisi, Focal bakım ve onarımı, Focal tamiri, Focal hizmetleri yanında diğer ses, görüntü ve ışık sistemleriniz içinde teknik destek vermektedir. Diğer ses, ışık ve görüntü sistemleriniz için de bizlerden teknik destek alabilir ve en iyi senkronizasyonu sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Firmamızın yetkili servis hizmeti verdiği bazı markalar;

Mcintosh ses sistemleri teknik servisi, Sonos ses sistemleri teknik servisi, Denon ses sistemleri teknik servisi, Toa ses sistemleri teknik servisi, ROTEL ses sistemleri teknik servisi, Audac ses sistemleri teknik servisi, Onkyo teknik servisi, Bower & Wilkins (B & W) teknik servisi, CLASSE teknik servisi, Luxman ses sistemleri teknik servisi, audio-technica ses sistemleri teknik servisi, Samson ses sistemleri teknik servisi, Pryma ses sistemleri teknik servisi, Sidera ışık sistemleri teknik servisi, Look ses sistemleri teknik servisi, B&C Speakers teknik servisi, db technologies ses sistemleri teknik servisi, Solomon havya teknik servisi, Audioques ses sistemleri teknik servisi, Heos ses sistemleri teknik servisi, interM ses sistemleri teknik servisi, Sonance ses sistemleri teknik servisi, Cambridge Audio yetkili teknik servisi, Dali ses sistemleri teknik servisi, NILES Ses Sistemleri teknik servisi, Antari ses sistemleri teknik servisi, Lentus ses sistemi tamiri.

Yetkili servisi olduğumuz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Özel servis verdiğimiz bazı markalar ise;

Osawa ses servisi, Marshall teknik servisi, Spekon teknik servisi, Harman Kardon teknik servisi, Tad teknik servisi, AKG teknik servisi, Yamaha teknik servisi vb tüm ses sistemleri markalarına teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Özel servis hizmeti verdiğimiz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Alesta Elektronik, Focal Türkiye yetkili servisidir. Marmara bölgesi Focal yetkili servisi. Focal yetkili servisi. Akdeniz bölgesi Focal yetkili servisi. İç Anadolu bölgesi Focal yetkili servisi. Karadeniz bölgesi Focal yetkili servisi. Doğu Anadolu bölgesi Focal yetkili servisi.

 

Alesta Elektronik, Focal Yetkili Teknik Servisi.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…