ONKYO AMFİ YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ VE KURULUM HİZMETİ

ONKYO AMFİ TAMİR VE MONTAJ HİZMETİ

 

Alesta Elektronik ONKYO Amfi ve Ev Sinema Sistemi Yetkili Teknik Servisi olarak sizlere ONKYO Amfi ve Ev Sinema Sistemi için teknik destek sağlıyor. ONKYO amfi teknik servisi olarak, yaşayacağınız her türlü soruna etkili çözümler sunuyoruz. ONKYO amfi ve ev sinema sisteminizde oluşacak olası arızaları uzman ekibimizle teknik servis laboratuvarımızda onararak ONKYO sisteminizi tekrar sizlerin kullanımına sunuyoruz. Aynı zamanda uzman teknik ekibimiz sizlere kurulum hizmeti de sağlamaktadır. ONKYO teknik ekibi Ev, Yat, Otel, Toplantı salonu, Büro vb. alanlarınıza ONKYO sisteminizi kurmaktadır. Sizlere ise iş bitiminde mükemmel ses ve görüntü sisteminizin keyfini çıkarmak düşüyor.

Alesta Elektronik, ONKYO Türkiye Yetkili Teknik Servisidir. Unutmayın ki diğer servislerde ONKYO sisteminize yapılacak her müdahale sisteminizde yeni daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Uzman ONKYO teknik servis ekibimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve keyifli bir dinleti yaşatabilmek için her zaman kendisini geliştiriyor.

ONKYO sistem teknik desteği için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. ONKYO teknik servis ekibimiz sisteminizi en iyi performansta kullanmanıza yardımcı olacaktır. ONKYO sisteminizi gerektiği durumda bulunduğu yerde inceleyerek yerinde yapılması gereken bir müdahale varsa sizler için en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. ONKYO amfi teknik servisi olarak yaptığımız onarımlara garanti veriyoruz. On yılı aşkın bilgi, beceri ve tecrübelerimizi sizler ile paylaşarak mükemmel sonuçlar almanıza yardımcı oluyoruz. TSE standartları içerisinde çalışan firmamız sizlere kaliteyi sunmaktadır.

ONKYO yetkili teknik servisimiz Perpa ticaret merkezindedir. ONKYO onarımlarınız için bizleri ziyaret edebilirsiniz. ONKYO tamiri için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde çözümler üretilecektir.

Alesta Elektronik ONKYO Amfi ve Ev Sinema Sistemi Yetkili Teknik Servisi, ONKYO bakım ve onarımı, ONKYO tamiri, ONKYO sistem kurulumu hizmetleri yanında diğer ses, görüntü ve ışık sistemleriniz içinde teknik destek vermektedir. Diğer ses, ışık ve görüntü sistemleriniz için de bizlerden teknik destek alabilir ve en iyi senkronizasyonu sağlamanız için yardımcı olabiliriz.

Firmamızın yetkili servis hizmeti verdiği bazı markalar;

Mcintosh ses sistemleri teknik servisi, Sonos ses sistemleri teknik servisi, Denon ses sistemleri teknik servisi,ONKYO ses sistemleri teknik servisi, Toa ses sistemleri teknik servisi, Audac ses sistemleri teknik servisi, Luxman ses sistemleri teknik servisi, audio-technica ses sistemleri teknik servisi, Samson ses sistemleri teknik servisi, Pryma ses sistemleri teknik servisi, Sidera ışık sistemleri teknik servisi, Look ses sistemleri teknik servisi, B&C Speakers teknik servisi, db technologies ses sistemleri teknik servisi, Solomon havya teknik servisi, Audioques ses sistemleri teknik servisi, Heos ses sistemleri teknik servisi, interM ses sistemleri teknik servisi, Sonance ses sistemleri teknik servisi, Dali ses sistemleri teknik servisi, Antari ses sistemleri teknik servisi, Lentus ses sistemi tamiri.

Yetkili servisi olduğumuz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel servis verdiğimiz bazı markalar ise;

JBL teknik servisi, Osawa ses servisi, Focal teknik servisi, Marshall teknik servisi, Spekon teknik servisi, B&W teknik servisi, Harman Kardon teknik servisi, Rotel teknik servisi, Tad teknik servisi, AKG teknik servisi, Yamaha teknik servisi vb tüm ses sistemleri markalarına teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Özel servis hizmeti verdiğimiz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Alesta Elektronik, ONKYO Amfi ve Ev Sinema Sistemi Teknik Servisi.

Alesta Elektronik, ONKYO Türkiye Yetkili servisidir. Marmara bölgesi ONKYO amfi servisi, Ege bölgesi ONKYO amfi servisi, Akdeniz bölgesi ONKYO amfi servisi, İç Anadolu bölgesi ONKYO amfi servisi, Karadeniz bölgesi ONKYO amfi servisi, Doğu Anadolu bölgesi ONKYO amfi servisi.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…