SONOS Yetkili Teknik Servis Hizmeti

SONOS SES SİSTEMİ TEKNİK SERVİS VE MONTAJ HİZMETİ

 

Alesta Elektronik Sonos Yetkili Teknik Servisi olarak sizlere Sonos müzik sisteminiz için teknik destek sağlıyor. Sonos teknik servisi olarak yaşayacağınız her türlü soruna etkili çözümler sunuyoruz. Sonos sisteminizde oluşacak olası arızaları uzman ekibimizle teknik servis laboratuvarımızda onararak Sonos sisteminizi tekrar hizmetinize sunuyoruz. Aynı zamanda uzman teknik ekibimiz sizlere kurulum hizmeti de sağlamaktadır. Sonos teknik ekibi Ev, Yat, Otel, Toplantı salonu, Büro vb. alanlarınıza Sonos sisteminizi kurmaktadır. Sizlere ise iş bitiminde mükemmel ses sisteminizin keyfini çıkarmak düşüyor.

Alesta Elektronik, Sonos’un Türkiye yetkili servisidir. Unutmayın ki diğer servislerde Sonos sisteminize yapılacak her müdahale sisteminizde yeni daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Uzman Sonos teknik servis ekibimiz sizlere keyifli bir dinleti yaşatabilmek için her zaman kendisini geliştiriyor.

Sonos sistem teknik desteği için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sonos teknik servis ekibimiz sisteminizi en iyi performansta kullanmanıza yardımcı olacaktır. Sonos müzik sisteminizi gerektiği durumda bulunduğu yerde inceleyerek yerinde yapılması gereken bir müdahale varsa sizler için en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Sonos teknik servisi olarak yaptığımız onarımlara garanti veriyoruz. On yılı aşkın bilgi, beceri ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak mükemmel sonuçlar almanıza yardımcı oluyoruz. TSE standartları içerisinde çalışan firmamız sizlere kaliteyi sunmaktadır.

Sonos teknik servisimiz Perpa ticaret merkezindedir. Sonos onarımlarınız için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Sonos tamiri için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde çözümler üretilecektir.

Alesta Elektronik Sonos teknik servisi, Sonos onarımı, Sonos sistem kurulumu hizmetleri yanında diğer ses, görüntü ve ışık sistemleriniz içinde teknik destek vermektedir. Diğer ses, ışık ve görüntü sistemleriniz için de bizlerden teknik destek alabilir ve en iyi senkronizasyonu sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Alesta Elektronik, Sonos yetkili teknik servisi.

Sonos müzik sistemi nedir?

Sonos, harika sesli müzik, film ve TV ile istediğiniz kadar alanı dolduran kablosuz Ev Ses Sistemi’dir. WiFi üzerinden akış yapın. İstediğiniz her şeyi oynayın. Ve her anda mükemmel sesin tadını çıkartın.

Sonos Ev Ses Sistemi; Sonos, hızlı bir şekilde kurulan ve dinlemeyi kolaylaştıran kablosuz Ev Ses Sistemidir. Doğrudan kablo ile evya Wi-Fi ağınıza bağlanmak ve aynı anda farklı odalara farklı şarkılar göndermek için ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz. Veya evinizde mükemmel bir senkronizasyon ile büyük bir eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sonos, en popüler müzik servislerini, internet radyolarını, sesli kitapları, podcast’leri ve müzik sitelerini kontrol edebilir, vinil koleksiyonunuzu çalmak için ayarlayabilirsiniz. Sonos ile evinizin her odasında dinlemeyi sevdiğiniz her şeyin tadını çıkarabilirsiniz.

Firmamızın yetkili servis hizmeti verdiği bazı markalar;Mcintosh ses sistemleri teknik servisi, Sonos ses sistemleri teknik servisi, Denon ses sistemleri teknik servisi, Toa ses sistemleri teknik servisi, Audac ses sistemleri teknik servisi, Luxman ses sistemleri teknik servisi, audio-technica ses sistemleri teknik servisi, Samson ses sistemleri teknik servisi, Pryma ses sistemleri teknik servisi, Sidera ışık sistemleri teknik servisi, Look ses sistemleri teknik servisi, B&C Speakers teknik servisi, db technologies ses sistemleri teknik servisi, Solomon havya teknik servisi, Audioques ses sistemleri teknik servisi, Heos ses sistemleri teknik servisi, interM ses sistemleri teknik servisi, Sonance ses sistemleri teknik servisi, Dali ses sistemleri teknik servisi, Antari ses sistemleri teknik servisi, Lentus ses sistemi tamiri.

Yetkili servisi olduğumuz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel servis verdiğimiz bazı markalar ise; JBL teknik servisi, Onkyo teknik servisi, Osawa ses servisi, Focal teknik servisi, Marshall teknik servisi, Spekon teknik servisi, B&W teknik servisi, Harman Kardon teknik servisi, Rotel teknik servisi, Tad teknik servisi, AKG teknik servisi, Yamaha teknik servisi vb tüm ses sistemleri markalarına teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Özel servis hizmeti verdiğimiz diğer markaları incelemek için MARKALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla…